You are currently viewing Suknie komunijne – sukienki, alby

Suknie komunijne – sukienki, alby

Od wielu lat staramy się aby Państwo i Wasze dzieci dzień Pierwszej Komunii Świętej zapamiętały jako ten jedyny, wyjątkowy. Aby podczas ceremonii czuły się dobrze, wygodnie i nieskrępowanie. Jesteśmy producentem odzieży komunijnej. Sami projektujemy oraz szyjemy stroje takie jak: sukienki, alby, komże, garnitury i większość dodatków.

W naszej kolekcji znajdziecie Państwo piękne proste, klasyczne, nie przesadnie zdobione modele sukienek i alb, które szczególnie polecamy grupom. Mamy też cudowne pięknie zdobione suknie do komunii w których każda dziewczynka poczuje się wyjątkowo. Zapraszamy do sklepu internetowego oraz salonu w Warszawie.

Zobacz nasze propozycje: Suknie komunijne

Nasza pasja do mody i projektowania oraz indywidualne podejście do każdego małego klienta przedkładają się na piękne i oryginalne modele strojów komunijnych w których dzieci czuja się bardzo dobrze.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo też piękne i wygodne garnitury chłopięce oraz wiele licznych dodatków takich jak: wianki, rękawiczki, torebki, obuwie, muchy, krawaty czy bielizna.

Dodaj komentarz