O nas...

Marka Frances jest producentem strojów komunijnych w Warszawie.  Projektujemy i szyjemy  dziecięcą odzież liturgiczną, do Pierwszej Komunii Świętej jak też  dziecięcą odzież wizytową. Nasze ubrania charakteryzują się wykonaniem wysokiej jakości z zachowaniem wygody i estetyki. Frances to marka, której warto zaufać.

Ubiory do komunii produkowane przez nas są idealnie dopasowane, wygodne. Podczas ceremonii dziecko nie będzie skrępowane. Do szycia wykorzystujemy wysokiej klasy materiały.

W naszych katalogach znajdziecie Państwo ponad 180 propozycji strojów komunijnych, jak też liczne dodatki do strojów takie jak: bolerka, wianki, rękawiczki, torebki, krawaty, muchy, obuwie.

Zobacz katalog on – line: Stroje komunijne Warszawa

Frances pl - otrzumaliśmu certyfikat firma godna zaufania

Certyfikat jest faktem że znaleźliśmy się w gronie najlepszych i świadczy o tym jak docenieni jesteśmy przez własnych klientów.Nie można sobie wyobrazić lepszej nagrody niż uznanie zdobyte przez najwyższą jakość świadczonych usług.

Frances pl certyfikat zadowolony konsument

Nasza firma została nagrodzona certyfikatem potwierdzającym najwyższą jakość oferowanych usług, obsługi klienta i praktyk biznesowych. Niniejszy certyfikat został wystawiony na podstawie pozytywnych opinii klientów i jest potwierdzeniem uczestnictwa w programie: Zadowolony Konsument

Frances to najwyższa jakość usług

Otrzymana nagroda świadczy o najwyższej jakości obsłudze klienta oraz o profesjonalnej wiedzy z zakresu specyfiki sukien komunijnych, ślubnych oraz wizytowych. Zaświadczenie jest potwierdzeniem kompetencji i wiedzy praktycznej naszej firmy.

Chcesz dowiedzieć się więcej ?