You are currently viewing Suknie komunijne Frances oferta świąteczna

Suknie komunijne Frances oferta świąteczna

Kochani teraz już warto pomyśleć o sukni komunijnej, ubranku do komunii oraz o odpowiednich dodatkach. Nasza pracownia Frances przygotowała dla Was specjalną ofertę komunijną w której wszystkie ubranka komunijne oraz dodatki są teraz do końca grudnia w promocyjnych cenach. O ubraniu do Komunii a szczególne sukni komunijnej warto pomyśleć  więc teraz. Nie odkładać wszystkiego na ostatnią chwilę. Tym bardziej że wszyscy już wiemy że po nowym roku może być drożej. To dobra okazja aby kupić suknie komunijną, ubranko do komunii czy też dodatki w atrakcyjnej cenie.
Zazwyczaj w kwietniu jest już bardzo dużo spraw na głowie związanych z ceremonią pierwszej komunii, a i nam nie sposób uszyć wszystkich strojów komunijnych na jeden termin.

Nasze długoletnie doświadczenie w szyciu sukni i strojów komunijnych, a także w pomiarach dziecka pozwala uwzględnić ewentualny wzrost dziecka, nie ma zmartwienia że coś będzie zbyt małe lub źle dobrane.

Na stronie Jak dokonywać pomiarów dokładnie opisujemy jak możecie Państwo sami dokonać pomiaru. My zaś uwzględnimy ewentualną zmianę wymiarów dziecka.

Znajdziecie tam też tabele rozmiarów, warto się z nimi zapoznać. Ułatwi to Państw dokonanie zakupów.

Zapraszamy do sklepu: suknie komunijne Frances

Zapraszamy do oglądania, można go też pobrać lub wydrukować jeśli chcecie komuś pokazać.

Dodaj komentarz