You are currently viewing Najpiękniejsze suknie komunijne

Najpiękniejsze suknie komunijne

Nasze najpiękniejsze suknie komunijne Frances prezentujemy tutaj poniżej. Zostały wytypowane z powodu swej oryginalności i w/g opinii naszych fanów z social media. Prezentujemy suknie z największą ilością lajków. Te suknie komunijne są bardzo piękne. 1 Pierwsza ma bluzkę z prawdziwej koronki i jest wykonana z wysokogatunkowej satyny z dodatkiem połyskującego tiulu. Jest to sukna bardzo przyciągająca uwagę i podkreślająca dziewczęcą urodę.

2. Kolejna to trójwarstwowa suknia komunijna, wykonana z wysokiej klasy satyny z dodatkową warstwą delikatnego woalu.
Wszyta halka oraz zastosowany fiszbin ułatwiają chodzenie oraz poprawiają wygląd spódnicy. Bluzka wykończona elegancką koronką w róże, stylowe rękawki do łokcia przyciągają uwagę, to bardzo piękna propozycja.

3. Ostatnia to klasyczna elegancja prosta suknia komunijna z broszką. jest wykonana z tkaniny liturgicznej. Sukienka podkreśla dziewczęcą urodę. Jej uroku dopełnia pasek z błyszczącą broszką. Wszyta halka oraz zastosowana fiszbina ułatwiają chodzenie oraz poprawiają wygląd spódnicy.

Choć jeszcze zima – wiosna i Komunie zbliżają się coraz bardziej. Teraz jest najlepszy czas na zakup sukni, czy stroju komunijnego, teraz wszystkie sklepy i pracownie dysponują pełną ofertą i zbierają zamówienia.

Pamiętajcie że piękną suknie komunijną trzeba zaprojektować i uszyć, wymaga to czasu. My potrzebujemy na to 21 dni.
Frances stara się dla Państwa utrzymać przystępne ceny. Nasze materiały są wysokiego gatunku, nie są prześwitujące ani gniotące.

Zapraszamy do sklepu:najpiękniejsze suknie komunijne

Oraz do kontaktu z nami: https://frances.pl/kontakt/

Piękna suknia komunijna z koronkową bluzką suknia komunijna z satyny z koronką klasyczna prosta suknia do komunii z broszką

Serdecznie zapraszamy. Mamy duże doświadczenie w szyciu uwzględniamy wzrost dziecka.
U nas dobierzesz cały kompletny strój komunijny. Wianek, torebeczkę, bieliznę komunijną, a także buciki.
Frances to polska pracownia i marka. Nasze suknie są wykonywane starannie, dlatego są najpiękniejszymi sukniami komunijnymi.
Nasza Pracownia to polska firma rodzinna. Jesteśmy z Państwem od lat.

Dodaj komentarz