You are currently viewing Suknie komunijne Frances przedsprzedaż

Suknie komunijne Frances przedsprzedaż

Nie czekaj już teraz zobacz naszą ofertę przedsprzedażową sukni komunijnych, ubranek do komunii oraz dodatków do strojów. Nasza pracownia Frances przygotowała dla Was specjalną ofertę komunijną przedsprzedażową, w której wszystkie ubranka komunijne oraz dodatki są teraz do końca roku w promocyjnych cenach. Nie odkładaj tych zakupów na ostatnią chwilę, bo wtedy zazwyczaj jest już wiele spraw na głowie, a i najpiękniejszych modeli może już brakować.Wszyscy już wiemy że po nowym roku może być drożej. To dobra okazja aby kupić suknie komunijną, ubranko do komunii czy też dodatki w atrakcyjnej cenie.
Zazwyczaj w kwietniu jest już bardzo dużo spraw na głowie związanych z ceremonią pierwszej komunii, a i nam nie sposób uszyć wszystkich strojów komunijnych na jeden termin.

Nasze długoletnie doświadczenie w szyciu sukni i strojów komunijnych, a także w pomiarach dziecka pozwala uwzględnić ewentualny wzrost dziecka, nie ma zmartwienia że coś będzie zbyt małe lub źle dobrane.

Na stronie Jak dokonywać pomiarów dokładnie opisujemy jak możecie Państwo sami dokonać pomiaru. My zaś uwzględnimy ewentualną zmianę wymiarów dziecka.

Znajdziecie tam też tabele rozmiarów, warto się z nimi zapoznać. Ułatwi to Państw dokonanie zakupów.

Zapraszamy do sklepu: suknie komunijne Frances

Zapraszamy do oglądania, można go też pobrać lub wydrukować jeśli chcecie komuś pokazać.

Dodaj komentarz