You are currently viewing Jaką suknie komunijną wybrać ?

Jaką suknie komunijną wybrać ?

Zastanawiasz się nad wyborem sukni komunijnej. Sezon komunijny już trwa i najwyższy czas podjąć ostateczną decyzję. Wybór sukni dla dziewczynki to bardzo poważna sprawa. Każda dziewczynka chce wyglądać w tym szczególnym dni pięknie i wyjątkowo.

Wielu rodziców stawia na skromność, prostotę i klasyczną elegancję. Inni zaś wybierają piękne bajkowe suknie komunijne w których ich córka wygląda jak prawdziwa królewna.

Suknia komunijna powinna być biała, raczej nie wybieramy, róży, ecru czy innych kolorów, chyba że jako akcenty kolorystyczne w dodatkach np. kolorowe kwiaty w wianku lub na rączce.

Powinna być skromna, delikatna i elegancka. Jest strojem oficjalnym więc ramiona powinny być zakryte. Jeśli wybieramy suknie z odkrytymi ramionami niezbędne jest bolerko czy pelerynka.

Pamiętajmy również o wygodzie dziecka. Spódnica w sukni pięknie się prezentuje i ułatwia chodzenie jeśli ma wszyty fiszbin. Materiały to też bardzo istotna rzecz. Nasze dziecko w sukni będzie musiało spędzić trochę czasu, warto zapytać czy materiały użyte do tej jedynej najpiękniejszej sukni są oddychające, nie prześwitujące i nie gniotące. Czy sukienka posiada np. dodatkowa haleczkę.

Im więcej dodatków, wyszukanych materiałów tym suknia jest droższa, a cena też jest istotnym elementem wyboru. Należy pamiętać że jeszcze do sukni komunijnej potrzebne są dodatki takie jak: wianek, rękawiczki, pelerynka. Nasza pracownia stara się pogodzić wysoką jakość sukni z dobrą, przystępną ceną.

Pamiętajcie że piękną suknie komunijną trzeba zaprojektować i uszyć, wymaga to czasu. My potrzebujemy na to 21 dni.
Frances stara się dla Państwa utrzymać przystępne ceny. Nasze materiały są wysokiego gatunku, nie są prześwitujące ani gniotące.

Zapraszamy do sklepu:najpiękniejsze suknie komunijne

Oraz do kontaktu z nami: https://frances.pl/kontakt/

Dodaj komentarz